1. Головна
  2. Оперативна інформація

У ЦНАП завітали 24 представники ЦНАП Одеської області

У ЦНАП завітали 24 представники ЦНАП Одеської області

30 травня у Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку завітали 24 представники ЦНАП Одеської області. Зустріч відбулася в рамках програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP, що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа.

Під час конференції директор департаменту Лариса Карп’як та заступники директора Василь Сарай і Оксана Салій провели екскурсію приміщенням та ознайомили з роботою адміністраторів. У конференц-залі ЦНАП відбувся круглий стіл, на якому обговорили актуальні питання надання адмінпослуг. До обговорення долучилися й керівники окремих ЦНАПів Волині, які були модернізовані в рамках проекту "ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади". Вони в режимі відеоконеференцзв'язку надали роз’яснення з наступних питань: використання сучасних інформаційно-телекомунікаційних технологій в роботі ЦНАП; систем автоматизації робочого процесу; сучасних систем комунікації із клієнтами; декларацій та дозволів у будівельній та земельній сферах; реалізації пілотних проектів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану; реалізації пілотних проектів у сфері видачі посвідчень водія та державної реєстрації транспортних засобів; інструментів оцінювання та самооцінювання роботи ЦНАП.

Також не оминули й тем щодо критеріїв та принципів європейського інструменту самооцінювання організації публічної сфери; особливостей державної реєстрації об’єднаних територіальних громад; особливостей державної реєстрації змін до установчих документів релігійних громад.

Наприкінці зустрічі делегація подякувала керівництву ЦНАП за надання кваліфікованих роз’яснень, їх вразили кількість адміністративних послуг, які надаються в Центрі та комплексне надання послуг за моделлю “Життєва ситуація”.

Натомість керівники ЦНАП висловили вдячність за високу оцінку роботи Центру та побажали учасникам успіхів у створенні на місцях установ, в яких пріоритетним в діяльності буде орієнтація на громадянина та вирішення його потреб.

 

 

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”