1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Волинській обласній інфекційній лікарні тривають ремонтні роботи

У Волинській обласній інфекційній лікарні тривають ремонтні роботи

Волинська обласна інфекційна лікарня надає допомогу пацієнтам з інфекційною патологією з усієї області та міста Луцька. Щорічно тут лікуються понад 5 тис. волинян, близько 3 тис. отримують консультативну допомогу. З загального числа пацієнтів 60-75% є мешканцями міста Луцька, понад 60% – діти. Близько 10% хворих потребують інтенсивної терапії.

Проте, вже більш як 20 років тут не проводились капітальні ремонти приміщень. Системи водопостачання та водовідведення, електропостачання та вентиляції не оновлювались із моменту будівництва у 1961 році. Відтак, у 2018 році Волинською обласною радою та Луцькою міською радою було прийняте рішення про фінансування капітального ремонту закладу. На ці потреби було виділено більше 29 млн грн, з яких 10 млн грн із міського бюджету.

Сьогодні секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та радник міського голови Ігор Поліщук оглянули хід цих ремонтних робіт.

 
 
 

У закладі було проведено комплексний ремонт внутрішніх приміщень, коридорів. Великі палати було реконструйовано на менші, у відповідності до санітарно-гігієнічних вимог, створено нові санвузли. Виконано заміну системи водопостачання та водовідведення, проводиться повне оновлення вентиляційної та протипожежної системи, електроживлення, внутрішнє оздоблення приміщень.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Фактично, лікарня отримала повне оновлення. Дуже добре, що є така можливість і Волинська обласна рада та Луцька міська рада спільно реалізовують цей проект. Ми бачимо, що ремонтні роботи ідуть активно, закупляються та встановлюються меблі.

Спілкувалися також із людьми, що перебувають тут на лікуванні. Сьогодні вони задоволені умовами лікування. Дійсно, у коридорах та палатах стало зручно, світло, комфортно, – а отже і лікування проходить зовсім по-іншому», - розповів Ігор Поліщук.

Планується, що ремонт завершиться у червні поточного року.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)