1. Головна
  2. Оперативна інформація

У ЗДО №22 відбулося спортивне свято “Здорова дитина -здорова нація- здорова Україна”

У ЗДО №22   відбулося спортивне свято  “Здорова дитина -здорова нація- здорова Україна”

Сьогодні у закладі дошкільної освіти №22 провели спортивно-патріотичний захід “Здорова дитина- здорова нація-здорова Україна”. Як відомо, спорт і фізична культура- це основа здоров’я та гарного самопочуття, а сьогодні, як ніколи, ці поняття тісно пов’язані з екологією. Усвідомлене ставлення до навколишнього середовища, вміння зберегти і примножити природні ресурси нашої планети, активність, любов до спорту — усього цього навчають дошкільнят вихователі садочка.

 
 

На свято завітали заступник міського голови Костянтин Петрочук, депутат Микола Романюк, начальник управління освіти Зіновія Лещенко, начальник відділу екології Оксана Лисак, начальник юридичного відділу ПрАТ “СКФ Україна” Вікторія Фокіна, еколог Борис Сорока, керівники дошкільних навчальних закладів міста, батьки вихованців та працівники закладу.

 
 
 

Вихованці дитячого садка підготували святковий концерт, під час якого показали свою безмежну любов до рідної землі та повагу до національних символів і традицій. Також дітки та вихователі продемонстрували, як активно та спортивно у них проходить кожен день, закликаючи усіх займатися спортом, робити ранкову зарядку та дбати про своє здоров'я.

 
 
 
 
 
 

Заступник міського голови Костянтин Петрочук зазначив, що відвідувати подібні заходи у закладах дошкільної освіти — завжди приємно та хвилююче. Водночас, завжди переповнює відчуття гордості за те, що у Луцьку зростають активні діти, які вже змалечку цікавляться важливими питаннями здорового способу життя, а ще- вчаться приносити користь довкіллю. “Заняття фізкультурою та спортом загартовують морально, допомагають молоді вибудувати правильний режим, спонукають ставати кращими. Зі свого боку, міська влада підтримує розвиток масового спорту у місті: будуємо спортивні майданчики, відкриваємо нові секції у спортивних закладах, надаємо підтримку у проведенні різноманітних змагань. Дякую діткам, їхнім вихователям та батькам за гарне свято та усім, хто долучився до його організації. Усі ми розуміємо, що неодмінною складовою здоров’я людини є чисте довкілля, тому на завершення нашого свята ми усі разом висадимо на території закладу нові дерева”, - додав він.

 

До вітань також долучилася й Зіновія Лещенко, подякувавши працівникам освіти та батькам за те, що з раннього віку діти розуміють, що бути здоровим, читати книги, дбати про себе та про землю, на якій живеш — це завжди буде у моді.

 

Завідувач ЗДО №22 Ірина Сарнавська привітала гостей свята від імені колективу садочка та батьківської громади. “Нехай Господь поверне вам сторицею вашу турботу, підтримку та допомогу”, - наголосила вона.

 

Потому дошкільнята разом із гостями та вихователями розпочали посадку нових зелених насаджень — ялівцю, дубів і ялин.

 
 
 
 

  

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)