1. Головна
  2. Оперативна інформація

У жовтні відбудуться культурно-мистецькі заходи у рамках проєкту "Тижні Німеччини у Луцьку 2020"

У жовтні відбудуться культурно-мистецькі заходи у рамках проєкту "Тижні Німеччини у Луцьку 2020"

У Луцьку з 5 по 23 жовтня цього року проводитимуться Тижні Німеччини. Заходи відбуватимуться у рамках грантового проєкту Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні «Тижні Німеччини в Луцьку 2020: «Об’єднані в Європі – 30 років Німецької єдності».

Проєкт впроваджуватиметься департаментом культури Луцької міської ради спільно з лекторатом ДААД Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки та громадською організацією «Товариство німців Волині».

Головною метою проєкту є популяризація європейських цінностей, укріплення співробітництва з німецькими партнерами, популяризація ідеї українсько-німецького єднання.

 

У рамках Німецьких Тижнів передбачені наступні заходи: бінаціональна фотовиставка «Вільна Європа», виставки творів німецьких художників України, документів та фотографій, конкурс-виставка дитячих художніх робіт, майстер-клас «Традиційна німецька вишивка», інструментальний музичний флешмоб, фотоквест та інші.

Враховуючи ситуацію з поширенням COVID-19, основна частина запланованих заходів відбуватимуться у форматі онлайн.

Запрошуємо долучатися до заходів в рамках Тижнів Німеччини в Луцьку. Детальніше: https://www.facebook.com/LutskGermanWeeks/, на Інтернет ресурсах партнерів проєкту та у соціальних мережах.

Переможці та учасники заходів отримають призи!

 

Департамент культури Луцької міської ради