1. Головна
  2. Оголошення

Управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради інформує

ОГОЛОШЕННЯ

про продовження строку приймання пропозицій та зауважень до оприлюдненого проєкту регуляторного акта -

проєкту рішення виконавчого комітету Луцької міської ради

«Про Порядок розміщення зовнішньої реклами на території

Луцької міської територіальної громади»

 

Розробник документа – управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради.

Підставою для розробки проєкту є: рішення виконавчого комітету від 16.10.2019 № 633-1 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 07.11.2018 № 692-1 «Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік» та необхідність приведення акту органу місцевого самоврядування, який регулює порядок розміщення зовнішньої реклами у відповідність до вимог законів України «Про рекламу», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про адміністративні послуги», «Про благоустрій населених пунктів».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта - проєкту рішення Луцької міської ради «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами на території Луцької міської територіальної громади» продовжено до 06 лютого 2020 року.

Проєкт рішення виконавчого комітету Луцької міської ради «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами на території Луцької міської територіальної громади», аналіз регуляторного впливу та М-тест малого підприємництва розміщено на офіційному веб-сайті Луцької міської ради: http//www.lutskrada.gov.ua.

З текстом проєкту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також в управлінні розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради (вул. Лесі Українки, 35, каб. 23).

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, їх об’єднань:

– поштою за адресою: вул. Лесі Українки, 35, м. Луцьк (управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради), тел. 777883;

– електронною поштою за адресою: dplmr@lutskrada.gov.ua.

 

 

В.о. начальника управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради       Тетяна ЧЕМЕРИС

 

Сергій Зицик 777 885

Валерій Удот 777 883