1. Головна
  2. Оперативна інформація

Упродовж місяця в групу оперативного реагування «15-80» надійшло більше двох тисяч телефонних звернень

За період з 11 травня до 14 червня 2020 року на адресу міської ради надійшло 2411 дзвінків. Найбільше додзвонювачів цікавили питання порядку проведення нарахувань за холодне й гаряче водопостачання та утримання будинків, передачі показників лічильників, графіку роботи Департаменту ЦНАП, переліку документів для отримання тих чи інших публічних послуг, вартості та терміну виготовлення закордонних паспортів тощо. Про це сьогодні під час оперативної наради в режимі відеозв’язку повідомила директор департаменту ЦНАП Лариса Карп’як.

354 звернення стосувались питань запровадженого карантину та тимчасового призупинення роботи об’єктів загального користування. Найбільше турбувало лучан питання щодо відновлення руху громадського транспорту. 15 лучан звернулись з проханням забезпечити продуктами харчування одиноких людей похилого віку, які були
переадресовані до фахівців Тимчасового оперативного центру.

На адресу ПрАТ «Волиньобленерго» отримали 190 звернень, що стосувались відсутності електроенергії в житлових будинках і квартирах. Відключення були спричинені проведенням планових робіт та виникненням аварійних відключень на вулицях міста. Зокрема, 30 травня протягом кількох годин не було напруги в будинках на вул. Панфілова; Мічуріна; Рівненській; Купріна; Кутузова; 2 червня на Вересневому мікрорайоні; 10 червня на Балці; 10-11 червня в Старому місті; 12 червня в районі вул. Дубнівської. Всі аварійно- ремонтні роботи виконано.

ПАТ «Укртелеком» надійшло 9 звернень. Лучани повідомляли про відкриті колодязі на вул. Дубнівській кут Вишнівецька; Конякіна, 12а біля магазину «Сім-23»; Карпенка-Карого біля готельно-ресторанного комплексу «Срібні лелеки» та про пошкоджені лінії зв’язку на вул. Саперів, 5-7 та Замковій, 33. На всі звернення відреаговано впродовж 1-2 днів.

ТОВ «СРБУ «Волиньліфт» 21 звернення. У зв’язку із закінченням терміну експлуатації, на даний час, зупинено 19 ліфтів в будинках на вул. Конякіна, 15/1,2 під’їзд, 17/1,2 під’їзд; Кравчука, 2/1,2,3 під’їзд; 42/1,2
під’їзд; Даньшина, 52а/1 під’їзд; просп. Молоді, 7/1,2 під’їзд; 12/1,2 під’їзд; Соборності, 20/1,3 під’їзд; 38/3,4 під’їзд; бульвар Дружби Народів, 10/1під’їзд.

Варто відзначити роботу працівників КП «Луцькводоканал» - 181 звернення. 13 червня внаслідок виходу з ладу лінії живлення не працювали свердловини в селі Рованці, що призвело до зменшення запасу води на Дубнівському водозаборі, в результаті чого впав тиск в водопровідній мережі. Працівниками підприємства оперативно були вжиті заходи, станом на ранок 14 червня тиск в мережі нормалізувався. Окрім цього, протягом однієї доби проведено аварійно-ремонтні роботи на водопровідній мережі на вул. Даньшина, 1, Кравчука, 15л, Миру кут Алмазова, Волгоградській, 13, Маковського, 4, Ветеранів, 4, бульварі Дружби Народів, 8а; замінено аварійні ділянки водогону на просп. Волі кут Шопена, просп. Волі кут Сенатора, вул. Мамсурова, 2-6. Також впродовж декількох годин було замінено пожежний гідрант на вул. Степана Кривенького, 17 та запірної арматури на просп. Волі, 21, вул. Львівській кут Потебні. Проведено заміни насосної на районній станції підкачки води на просп. Соборності та модернізовано насосні на вул. Будівельників та вул. Кременецькій. ДКП «Луцьктепло» - 80 звернень. Ліквідація поривів на мережі на вул. Привокзальній, 14-14а; Львівській, 73-73а; С.Ковалевської, 52; Космонавтів, 4 та просп. Соборності, 30а відбувалась протягом 1-3 діб, в результаті чого в будинках тимчасово було припинено гаряче водопостачання. Також замінено труби теплопостачання на просп. Молоді, 6.

КП «Луцьке електротехнічне підприємство – «Луцьксвітло» отримало 43 звернення. Відновлення освітлення на вулицях Наливайка, 49; Саперів, 13; Івана Франка, 14-18 було здійснено протягом 5 днів. Працівниками підприємства було забезпечено відновлення роботи світлофорних об’єктів на вул. Львівській, 28; Ковельській кут Шевченка; Рівненській кут Відродження; просп. Перемоги кут Грибоєдова. На численні звернення громадян змонтовано освітлення пішохідних переходів на вул. Глушець. Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство «Луцькспецкомунтранс» - 31 звернення. Працівниками підприємства прочищено мережу зливової каналізації на вул. Шкільній, 17; Ціолковського, 30 та закрито колодязь на вул. Карпенка-Карого кут Задворецька.

Щодо несвоєчасного вивозу побутових відходів забезпечено оперативне реагування за адресами: вул. Панфілова, 24; Кравчука, 34; Гончара, 7; Підгаєцька,18; Львівська, 63а; Конякіна, 7а; Гнідавська, 65. Зокрема, ліквідовано звалища зрізаного гілля за такими адресами: вул. Ковельська, 6; Кравчука, 10; 8-го Березня, 33; просп. Перемоги, 1а; Соборності, 15, 40 та інші.

КП «Ласка» - 7 звернень. Питання вирішуються в найкоротші терміни. Щодо безпритульних тварин надходили звернення від мешканців за адресами: вул. Львівська, 63; Станіславського, 50; Декабристів, 22, 27; Мамсурова, 9; просп. Грушевського, 1.

Повідомляли мешканці міста про відсутність електроенергії, холодного та гарячого водопостачання, забиття каналізаційних стояків в будинках на вул. Козакова, 1; Дубнівській, 12; Чорновола, 6; Кравчука, 19б, 32; Конякіна, 29а;
Молоді, 9а; Космонавтів, 4; Федорова, 2а; Арцеулова, 1 та інші. Про всі звернення, що надійшли в групу оперативного реагування «15-80», поінформовано голів ОСББ.

Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради отримав 189 звернень.

На виконання в ЖКП-2 було передано 11 повідомлень; ЖКП-3 – 50; ЖКП-7 – 9; ЖЕК-8 ЖБК – 14; ЖКП-11 – 12; ТзОВ «М.Ж.К.» – 26. Окрім цього, враховуючи звернення лучан, за сприянням ДЖКГ знесено аварійне дерево на вул. С.Бандери, 6, ліквідовано ями на проїжджій частині на вул.Коперника, 11 та Гнідавській, 12, замовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво світлофорного об’єкта на вул. Героїв УПА кут Салтикова-Щедріна.
Також звертались лучани щодо:

- встановлення дитячих ігрових майданчиків на вул. Привокзальна, 2;вул. Наливайка, 4;

- прибирання біля смітникових контейнерів на вул. Кравчука, 26, 28,46, 48;

- прибирання та благоустрою під шляхопроводом просп. Перемоги –просп. Соборності;


Департаментом ЖКГ проведено озеленення міста та встановлено 43 чотириярусних вази.

Департамент муніципальної варти Луцької міської ради – 123 звернення. Мешканців міста цікавили питання щодо отримання ордеру для проведення земляних робіт та питання відновлення благоустрою після ремонтних робіт, що здійснювались на мережах; паркування транспортних засобів на тротуарах та зелених зонах; складування зрізаного гілля табудівельного сміття; стихійної торгівлі на просп. Соборності біля ДРАЦСу. Також, отримували нарікання щодо порушення закладами торгівлі та на ринках заходів безпеки. Зокрема, враховуючи звернення громадян, було ліквідовано стихійні сміттєзвалища на вулицях Сагайдачного, 4 біля ДНЗ №34 та Тимірязєва неподалік Волинського обласного медичного центру онкології й зроблено благоустрій на просп. Відродження, 26а. Здійснюються роботи щодо відновлення бруківки на тротуарі на вул.Б.Хмельницького, 10-20.

Відділ екології Луцької міської ради - 116 звернень. Всі звернення пов’язані з поширенням в місті неприємного запаху. Відтак, дзвінки надходили від мешканців Центральної та Привокзальної частин міста, району ЛПЗ, вул. Львівської, Новочерчицької, Гончара та інші. Оперативно працівники відділу екології Луцької міської ради спільно з працівниками КП «Луцькводоканал» та іншими представниками виконавчих органів Луцької міської ради здійснювали систематичні об’їзди вулиць міста та територій прилеглих сільських рад з метою виявлення джерела поширення запахів. Отримана інформація опрацьовується.

Управління транспорту та зв’язку отримало 54 звернення. З 1 червня в місті відновлено рух громадського транспорту, який було зупинено 19 березня задля запобігання поширенню гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом. Лучан цікавили правила, яких необхідно дотримуватись в пасажирському транспорті на час карантину. Разом з тим, надходили нарікання щодо відсутності індивідуальних засобів захисту в водіїв і пасажирів та переповнені салони маршруток. Ще 17 звернень було переадресовано в КП «Луцьке підприємство електротранспорту». Вони стосувались порушення графіків руху тролейбусів та відновлення руху за маршрутом №7 «Залізничний вокзал – с.Гаразджа».

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт вкотре закликав усіх лучан неухильно дотримуватися карантинних обмежень, які запроваджені у місті. “За минулу добу кількість хворих у Луцьку та Волинській області знову різко збільшилася. Так, у Луцьку виявили одразу 20 нових випадків захворювання, серед них — пенсіонери, люди різних професій, а також непрацюючі громадяни. Це досить великий спалах, при чому джерела інфікування виявити практично неможливо. Тому в умовах послаблення карантину самодисципліна є необхідною вимогою для усіх, аби уникнути ще більшого зростання захворюваності та необхідності посилення карантину”, - наголосив він.


 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)