1. Головна
  2. Оперативна інформація

Урбан-парк “Молодіжний” на проспекті Молоді відкрили екстремальним видовищем

Урбан-парк “Молодіжний” на проспекті Молоді відкрили екстремальним видовищем

На проспекті Молоді у Луцьку з’явився урбан-парк “Молодіжний”. Це — спортивно-ігрова локація, де відпочити та зарядитись енергією і позитивом можуть діти різного віку. Він поділений на три зони — для найменших дітлахів, зону стріт-воркауту та скейт-парк. Також є локація для діток з обмеженими фізичними можливостями.

У дитячій зоні облаштовано ігровий будиночок, розвиваючі панелі та каруселі. Старші діти зможуть тут погратися на гойдалках, балансирі, півкулях та пагорбах, а також стрибати на батутах.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Зона воркауту призначена для юнаків, що прагнуть розвиватись фізично, а скейт-парк для любителів їзди на скейтбодах, роликах, самокатах та велосипедах типу BMX.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Дякую своїм колегам за ідею облаштування урбан-парку. Ми думали: що розмістити на цьому місці”? І та активність, кількість дітей, підлітків і юнаків, які весело та змістовно проводять тут свій час показують, що ця ініціатива була вдалою. Ті діти, що займаються тут щодня, незважаючи на осінь, переконують, що необхідно будувати такі урбан-парки і в інших частинах нашого міста. Переконаний, що цим і займатимемось в подальшому”, - привітав присутніх Ігор Поліщук та побажав усім гарного настрою і міцного здоров’я.

 
 
 
 
 

Облаштувати урбан-парк вдалося за сприяння депутатського фонду фракції “За майбутнє” в Луцькій міській раді та народного депутата України Ігоря Палиці.

 
 
 
 

Зробити сучасний парк для молоді нашого міста — таке завдання стояло перед проєктантами та виконавцями робіт. І вони з ним впорались на відмінно. Головне завдання тепер – берегти обладнання та здоров’я дітей, які тут активно проводитимуть дозвілля. Ну а прерогатива батьків — слідкувати чи одягнули їх юні екстремали шолом та засоби захисту.

 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)