1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відкрили ще один спортивний майданчик

У Луцьку відкрили ще один спортивний майданчик

10 листопада 2018 року відбувся Фестиваль спорту з нагоди урочистого відкриття спортивного майданчика (вул. Софії Ковалевської, 23а, 23, 25).

Діти – наш найцінніший скарб, адже за ними майбутнє нашої держави. Саме тому Луцька міська рада створює всі умови для їх гармонійного розвитку. Незважаючи на скрутний для держави час, міська влада знаходить можливість, щоб подарувати дітям спортивне свято.

Це вже 4-й спортивний майданчик зі штучним покриттям, збудований у Луцьку. Відтепер мешканці ще одного мікрорайону будуть мати можливість займатися руховою активністю, видами спорту та змагатися у різних естафетах, щоб завжди бути в хорошій фізичній формі.

До співфінансування цього спортивного об’єкта долучилася депутат Луцької міської ради Тетяна Янчук, яка виділила 50 тис. грн зі свого депутатського фонду, а також мешканці будинків 23а, 23 та 25.

Отже, тепер у вищезгаданому мікрорайоні діти, молодь та дорослі, маючи таку спортивну базу, повинні бути спортивними і активними та особистим прикладом доводити, що спорт – це здоров’я, а здоров’я – це життя!

 
 
 
 

На Фестиваль спорту завітали директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради - Олексій Веремійчик, депутат міської ради Тетяна Янчук, директор КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» Наталія Назарук.

 

Почесні гості привітали мешканців та побажали всім присутнім бути активними, спортивними та покращувати своє фізичне здоров’я на спортивних об’єктах мікрорайону.

Також Олексій Веремійчик наголосив, що кожної суботи о 10.00 год на новозбудованому майданчику буде проходити загальноміська акція “Ранкова гімнастика для всіх”, яку проводитиме провідний професіонал Центру «Спорт для всіх» Наталія Зінь.

Продовженням святкового заходу були спортивні естафети та міні-футбольний турнір серед дорослих та дітей. Переможці, призери та решта учасників фестивалю отримали спортивні подарунки та солодкі призи від Луцької міської ради. В заході взяло участь більше сімдесят учасників. Щасливі дітлахи та задоволені дорослі з радістю дякували організаторам заходу за змістовний та веселий відпочинок.

 
 
 
 
 
 


 

КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”
724 611