1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Урочистості з вшанування пам'ять воїнів, які загинули на території інших держав.

Урочистості з вшанування пам'ять воїнів, які загинули на території інших держав.

15 лютого 2020 року відбулись урочисті збори та святковий концерт у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка за участі народного депутата України Вячеслава Рубльова, секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта, радника міського голови Ігоря Поліщука, першого заступника міського голови Григорія Недопада, заступника міського голови Ірини Чебелюк, голови обласної ради Ірини Вахович, заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Мишковець, громадськості міста відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

 

Голова Волинської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Григорій Павлович підсумував роботу очолюваної ним організації у 2019 році, зупинився на здобутках та підтримці бойових побратимів.

 

Звертаючись до присутніх, Григорій Пустовіт зазначив: “Сьогодні ми зібралися, аби ще раз згадати про війну, яка принесла горе у родини неодного покоління українців. 31-н рік тому відбулося виведення радянських військ з Республіки Афганістан. Однак, та війна не завершилась, адже вона назавжди залишилась у ваших думках та пам'яті. Це реалії життя. На жаль, та війна забрала багато життів наших співвітчизників. Сьогодні ми згадуємо тих хлопців.

 

Коли у 2014 році в Україну прийшов ворог і розпочалася війна, афганці, як вас звикли усі називати, знову були у перших рядах. Ви знаєте, що таке небезпека, що таке смерть, що таке війна. Ви пішли першими захищати Україну та її кордони і аби менше гинуло тих, хто ще не знав, що таке війна. Ми обов'язково переможимо у цій війні”.

 

Також Григорій Пустовіт вручив почесні нагороди активістам Волинської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Анатолію Носалюку, Анатолію Борисенку, Олександру Рубану та Віталію Халику, Валерію Орищуку.

 

Потому учасники заходу поклали квіти до пам'ятного фотостенду “Герої Небесної Сотні - Загинули за єдність України”, пройшли вулицями міста та поклали квіти до пам’ятників Воїнам-інтернаціоналістам, Волинським Героя Небесної Сотні та Вічного вогню на меморіальному комплексі “Вічна Слава”.

 

На завершення заходу голова Волинської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Григорій Павлович подякував усім, хто прийшов вшанувати пам'ять бойових побратимів.