1. Головна
  2. Оперативна інформація

Усі регіони України — у «зеленій» зоні карантинну

За даними Міністерства охорони здоров’я України станом 10 червня 2021 року в Україні у всіх областях та місті Києві встановлений «зелений» рівень епідемічної небезпеки захворюваності на COVID‑19.

В жодному регіоні не перевищено рівень госпіталізації хворих на коронавірусну хворобу та показник зайнятості ліжок з киснем.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02 червня 2021 року № 583 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236» в Україні пом’якшуються карантинні обмеження.

Постановою дозволено:

-    проведення масових заходів (у тому числі в нічних клубах і закладах громадського харчування) за участю не більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів не більше 2/3 місць (розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім поруч) у кожному окремому залі. Ці обмеження не застосовуються за умови наявності в усіх учасників заходу негативного результату тесту на COVID‑19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS‑CoV‑2, який проведений не більше як за 72 години до здійснення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;

 -   приймання відвідувачів в кінотеатрах, інших закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб’єктами діяльності у сфері культури з наповненістю кінозалів або залів не більше 2/3 місць (розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім рядом) або понад 50% місць (розміщення здійснюється з дотриманням шахового порядку, зокрема для груп з двох осіб) у кожному окремому кінозалі або залі;

 -   здійснення перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості не більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

Забороняється перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

 

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Луцької міської ради