1. Головна
  2. Оперативна інформація

В черговий раз Луцький міський центр зайнятості запросив у гості дев’ятикласників шкіл міста

В черговий раз Луцький міський центр зайнятості запросив у гості дев’ятикласників шкіл міста

Фахівець відділу активної підтримки безробітних Наталія Мазур провела учням екскурсію центром зайнятості. Розповіла про послуги, якими можуть скористатися пошукачі роботи, ознайомилися з доступними для загального користування відеоматеріалами, інтернет-ресурсами, відомостями про роботодавців та ще багато цікавого.

На початку заходу фахівець центру зайнятості звернула увагу учнів на те, чим потрібно керуватися, коли думаєш про майбутню професію. На зустрічі старшокласники дізналися про затребувані професії на ринку праці, а також про перспективні професії. Адже так важливо працевлаштуватися за здобутим фахом.

 

Присутні з цікавістю знайомилися з формулою правильного вибору та компасом професій. Переглядали описи професій з інформацією про зміст та вимоги професії, які вони ставлять до людини.

Щоб визначити свої індивідуальні схильності і здібності, кожен з учнів пройшов тест професійної спрямованості за методикою Голланда. За результатами тестування діти визначали, в яких сферах доцільно вибирати майбутню професію. Це стимул зараз поглиблено вчити окремі шкільні предмети, які необхідні для подальшого здобуття освіти за обраним фахом.

 

Старшокласники з захопленням переглядали відеоролики про професії.

На завершення заходу фахівець центру зайнятості відповіла на запитання учасників, а також побажала їм обрати професію до душі, враховуючи надані рекомендації.

Захід організовано до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

 

Луцький міський центр зайнятості