1. Головна
  2. Оперативна інформація

В Луцьку розгорнуто вісім карантинних пунктів

На основних в’їздах в Луцьк розгорнуто вісім карантинних пунктів. Про це сьогодні стало відомо під час чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку в режимі відеозв’язку провів виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт.

На пунктах встановлено намети та тимчасові споруди. Усі вони обладнанні буржуйками, завезено дрова, є світло та меблі, неподалік облаштовано біотуалети. З суботи для усіх, хто там несе службу, організовано харчування.

Григорій Пустовіт зазначив, що комфортність перебування працівників різних служб на карантинних пунктах треба покращувати, адже їх розгорнуто не на один тиждень. “В процесі роботи ми побачимо усі плюси та мінуси їхньої роботи. Це — рішення обласної комісії, тому ми повинні його виконувати. Треба тримати все на контролі, адже кожен наш крок дає позитивний результат”, - сказав він.

Під час засідання також стало відомо, що департамент ЖКГ забезпечив управляючі компанії, ОСББ та комунальні підприємства дезинфікуючими засобами. А ті, в свою чергу, повторно дезинфікували 1006 під’їздів.

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)