1. Головна
  2. Оперативна інформація

В Рокинях розпочався фестиваль національних бойових мистецтв «Дух незламних»

В Рокинях розпочався фестиваль національних бойових мистецтв «Дух незламних»

Сьогодні на території Музею історії сільського господарства Волині - скансені стартував фестиваль національних бойових мистецтв “Дух незламних”. Тут, у мальовничому куточку Рокинь, поєднались популяризація народної культури й історії, національних бойових мистецтв та збір коштів для справжнісіньких сучасних козаків – Збройних сил України.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Ще нещодавно за кордоном не усвідомлювали, наскільки українці - сильна нація. А тепер вони знають точно - в наших жилах тече кров вільних, незламних. Так, як воюють українці - не воює ніхто. Ми всьому світу довели, що ми народилися із любов'ю до свободи, тож не можемо її втратити.

Сьогодні наші славні козаки й козачки, Збройні сили України, відстоюють нашу незалежність, виборюють для нас вільну землю. А кожен із нас - на своєму місці. Ми різними шляхами допомагаємо нашим військовим, донатимо і робимо усе можливе для того, щоб вони швидше повернулись додому.

 

Ми вистоїмо, збережемо нашу державу! А дітей і надалі виховуватимемо в дусі національно-патріотичного виховання та змалку пояснювати ціну незалежності", - звернулась до присутніх заступник міського голови Ірина Чебелюк.

 

Для гостей фестивалю виступили творчі колективи Луцької МТГ, Волинський прикордонний оркестр, соліст гурту Тінь Сонця Сергій Василюк, спортивні організації національних бойових мистецтв із різних куточків України. Бойові мистецтва – провідна тема фестивалю, тож усі охочі мали нагоду поспостерігати за видовищною реконструкцією козацького бою, фехтування, а також – вогняним шоу у виконанні «Лютих козаків» (Дніпро).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Протягом першого фестивального дня на території музею діяли фуд-корт, різноманітні майстер-класи із традиційних ремесел, квести зі спортивного орієнтування та туризму, козацькі спортивні ігри, локації для метання ножів і стрільби з лука.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Фестиваль триватиме протягом двох днів: 16-17 вересня, тож щиро запрошуємо поринути в атмосферу козацтва! Для зручного доїзду жителів та гостей громади було збільшено кількість транспорту, що курсує до місця проведення заходу.

 
 
 
 
 
 

Звертаємо увагу жителів навколишніх сіл, що під час проведення фестивалю під час реконструкції козацьких боїв буде залучена піротехніка. Просимо зберігати спокій.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)