1. Головна
  2. Оперативна інформація

В с.Прилуцьке Луцької міської територіальної громади заклали новий сквер

В с.Прилуцьке Луцької міської територіальної громади заклали новий сквер

Сьогодні в рамкам місячника з озеленення та проєкту “Озеленення планети” на території с.Прилуцьке Луцької міської територіальної громади закладено новий сквер. Висаджено 660 саджанців декоративних дерев.

Саджанці граб - 600 шт., метасеквоя - 5 шт., глід - 20 шт., 30 шт. беріз та 5 павловній на загальну суму 25,5 тис. грн. придбано ПрАТ “СКФ Україна”-генеральний директор Богдан Волчок, який особисто, разом зі своєю маленькою дочкою висаджував дерева у новому сквері.

 
 
 

Ініціатива з висаджування дерев реалізована в рамках проєкту “Озеленення планети”. Напередодні було підписано Меморандум про співпрацю в рамках даного екологічного проєкту. Його мета - впровадження загальнодержавної екологічної ініціативи по висадженню дерев та іншого співробітництва у сфері охорони навколишнього природного середовища.

 

Роботи саме на цій території організовано та проведено з ініціативи міської ради з метою створити ще один впорядкований, затишний куточок на території громади, зелену зону, де розміщені пам’ятні знаки Героям України різних часів та епох.

 

Участь в екологічній акції взяли секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко, член виконавчого комітету Віктор Ящук, Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук, староста Прилуцького старостинського округу Олександр Гурський, учні та вчителі КЗ ЗСО “Прилуцький ліцей №29 Луцької міської ради”, працівники КП “Парки та сквери м.Луцька”, відділу екології міської ради.

 

 

Відділ екології