1. Головна
  2. Оперативна інформація

Вандали не лише руйнують комунальне майно, а й порушують рівновагу в природі

Вандали не лише руйнують комунальне майно, а й порушують рівновагу в природі

Сьогодні вранці до групи оперативного реагування 15-80 надійшло звернення від мешканців вул.Ветеранів та пр.Відродження про різке зниження рівня води у штучній водоймі у Парку ім.900-річчя м.Луцька, неприємний запах від водойми та окремі випадки загибелі риби. Працівниками відділу екології було оперативно здійснено виїзд та проведено огляд водойми. За результатами огляду встановлено, що причиною різкого зниження рівня води у водоймі стало знищення вандалами 3-ох шандор, які регулюють рівень води у ставку.

 
 
 
 

Працівниками ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс” проведено перевірку мереж зливової каналізації, яка виведена у заплаву р.Сапалаївка в районі вул. Ветеранів та пр. Відродження. Сторонніх (господарсько-фекальних стоків) у мережі не виявлено. Неприємний запах пов’язаний із випаровуванням мулу на берегах обмілілої водойми та явищем евтрифікаці (розвитку синьо-зелених бактерій), цвітінням води, надмірним розвитком водної рослинності, що веде до зниження рівня кисню у водоймі та загибелі живих організмів.

 
 
 
 
 

Вже до обіду працівниками КП “Парки та сквери м.Луцька” гідротехнічну споруду було відремонтовано. Рівень води у водоймі відновиться протягом найближчих днів.

 

 

Відділ екології