1. Головна
  2. Оперативна інформація

“Ваша робота формує імідж нашого міста” - Ігор Поліщук відзначив роботу працівників житлово-комунальної сфери

“Ваша робота формує імідж нашого міста” - Ігор Поліщук відзначив роботу працівників житлово-комунальної сфери

Щорічно у третю неділю березня в Україні відзначають День житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. З цієї нагоди сьогодні в Палаці культури нашого міста відбулись урочисті збори, участь в яких взяли міський голова Ігор Поліщук та секретар міської ради Юрій Безпятко.

 
 

Ігор Поліщук привітав присутніх з прийдешнім професійним святом та підкреслив, що вони відіграють надзвичайно важливу роль в тому, щоб місто було чистим, гарним, зручним та комфортним для лучан, гостей нашого міста.

“Саме ваша робота формує імідж нашого міста. Коли людина приїжджає в місто, перше, що вона бачить - це дороги, тротуари, двори, вивезене сміття, парки, сквери та багато іншого. У вашій особі хочу подякувати усім працівникам житлово-комунальної сфери: тим, хто працює в адміністраціях наших комунальних закладів та підприємств, тим, хто у дощ та мороз по пояс у воді ліквідовує порив на водопроводі, тим, хто чистить сніг та ремонтує теплотрасу, щоб в домівках лучан було тепло, тим, хто доглядає за нашими парками та скверами, щоб лучанам було комфортно прогулятись та провести свій вільний час і тим, хто ремонтує дороги та двори. Дякую тим, кому іноді приходиться працювати і вночі, а іноді і цілодобово”, - зазначив міський голова.

 
 

Він побажав комунальникам, щоб той затишок, тепло та комфорт, який вони створюють у нашому місті, було у їхньому житті, сім’ях та родинах.

 

Опісля Ігор Поліщук вручив працівникам житлово-комунальної сфери почесні грамоти та подяки міського голови.

 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)