1. Головна
  2. Оперативна інформація

Великодні майстер-класи для підлітків

Незабаром християни східного обряду відзначатимуть величне свято Світлого Христового Воскресіння. Зазвичай у переддень Великодня всі люди займаються виготовленням домашніх пасок, крашанок, писанок та великодніх свічок. Свічку запалюють на пасхальній службі, що символізує святий вогонь.

23 квітня 2019 року управлінням соціальної служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради для підлітків, які перебувають у конфлікті з законом проведено екскурсію та майстер-клас у Центрі традиційної культури, який знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Б. Хмельницького, 1.

Гостинно зустріла підлітків фармацевт Ольга Калінчук, яка провела пізнавальну та цікаву лекцію про продукти бджільництва, сорти медів, апітерапію, спосіб життя та будову бджіл. Вона представила різні види меду – весняний, липовий, акацієвий, гречаний, мед із літнього різнотрав’я та продукти бджільництва (прополіс, віск, пергу, маточне молоко, пилок тощо).

Також провела майстер-клас із виготовлення великодньої свічки. Це мистецтво на перший погляд просте, та водночас потребує терпіння та певних навичок. У творчій атмосфері розповіла підліткам про символічне значення свічки у церкві та інші цікаві моменти пов’язані з свічкою

На завершення екскурсії усі мали змогу поласувати різними сортами медів, випити смачного трав’яного чаю та поспілкуватися на цікаві теми.

«Щоб змінити світ на краще - достатньо почати робити маленькі кроки, які складаються з добрих справ», - зазначила майстриня.

 

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді