1. Головна
  2. Оперативна інформація

Ветеранів міста Луцька привітали із Днем перемоги

Ветеранів міста Луцька привітали із Днем перемоги

Напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні представники міської влади завітали на святковий вогник до територіального центру соціального обслуговування населення, аби привітати з прийдешнім святом ветеранів Другої світової війни.

 

Для ветеранів подібні зустрічі - це ще одна нагода поспілкуватися, поділитися спогадами, розповісти про свої проблеми, подякувати міській владі за увагу і турботу.

Вітаючи людей поважного віку, радник міського голови Ігор Поліщук зазначив: “Щиро дякую Вам за те, що у свої молоді роки відбудовували наше місто, піднімали його з руїн. Ваша працелюбність, мужність та відвага є гідним прикладом для наслідуванням молодим поколінням. Бажаю Вам Божого благословіння, міцного здоров’я та довголіття. І нехай ця війна, яка триває сьогодні на Сході України, якнайшвидше закінчиться, аби над нашим містом та над усією Україною запанував мир”.

Потому ветерани отримали продуктові набори, придбані за кошти міського бюджету. А працівники територіального центру подбали і про святковий концерт, запросивши для виступу колектив “Барви” із села Сирники Луцького району.

Опісля, радник міського голови Ігор Поліщук та заступник міського голови Костянтин Петрочук, відвідали луцьких ветеранів та вручили їм подарункові набори від міської ради. Зокрема, вони завітали до Михайла Єрліна, Антоніни Єщенко, Вадима Кудя, Олексія Ліхторовича, Алевтини Лясковець, Ігоря Мисенка, Олександра Хвостика та Павла Шейка.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)