1. Головна
  2. Оперативна інформація

Ветеранів ОУН-УПА нашого міста привітали із Днем захисника України

Ветеранів ОУН-УПА нашого міста привітали із Днем захисника України

Напередодні відзначення Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці і 77-ї річниці створення Української повстанської армії представники міської влади зустрілися з ветеранами війни, нащадками бійців ОУН-УПА. Ця зустріч - гарний привід зібратися за спільним столом, поспілкуватися у невимушеній атмосфері, згадуючи дитинство та молоді роки, які минули у боротьбі за вільну та незалежну Україну в лавах Повстанської Армії.

 
 
 
 
 

На святковий вогник у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) завітали представники міської влади - заступник міського голови Ірина Чебелюк та перший заступник директора департаменту соціальної політики Тетяна Корецька.

 
 

“Усі ви знаєте, що свято Покрови пов’язане з історією нашого народу. Пресвята Богородиця своїм покровом захищала українське козацтво. А на теренах Волині завжди проживали справжні патріоти держави. І сьогодні, на жаль, нам доводиться жити у час неспокою, у час, коли знову доводиться захищати свої кордони. Дякую вам за подвиг, за мужність, і бажаю ще багато років прожити у здоров’ї, світлому розумі і з добром у серці. Нехай Матінка Божа вас оберігає. Натхнення вам, сил, добробуту”, - привітала ветеранів УПА заступник міського голови Ірина Чебелюк.

 

Також з нагоди свята Ірина Чебелюк вручила Подяку міського голови члену громадської організації “Братство ветеранів ОУН УПА Волинського краю імені Клима Савури” Марії Ткачук.

 
 

“Гімн січових стрільців” та інші повстанські пісні разом із учасниками святкового зібрання заспівали артисти аматорського фольклорного ансамблю “Вербиченька” Гіркополонківської ОТГ.

 
 

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)