1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбудеться допрем’єрний показ фільму “Шлях поколінь”

Відбудеться допрем’єрний показ фільму “Шлях поколінь”

2 грудня у кінотеатрі "Premier City" відбудеться допрем’єрний показ стрічки “Шлях поколінь”. Початок показу о 18 годині.

 

Довідково. “Шлях поколінь” - кінострічка про боротьбу українського народу за свою волю, яка триває уже віками.

Продюсер, співсценарист, автор ідеї фільму – Михайло Ухман, воєнний журналіст, доброволець, саме він вирішив поєднати у стрічці боротьбу УПА і Збройних сил України проти російських загарбників.

Ідея фільму народилася у 2018 році, коли Михайло відвідав Волинську область, де познайомився із колишньою зв’язковою командира УПА (Північ) Клима Савури, Ганою Абрамович-Зеленою. Старенька повстанка, якій на даний момент уже 93 роки, розказала про те, як вона виконувала особливі завдання для повстанців, як її згодом здала НКВДистам сусідка. Після чого, шістнадцятирічну дівчину катували п’ятеро радянських солдатів, а потім – зґвалтували і відправили на Сибір.

Інший герой фільму, воїн УПА – Степан Петраш, який десятки років відсидів в таборах, після того, як його впіймали московити. Цей чоловік розказав про боротьбу загонів УПА проти німецьких і радянських окупантів. На основі чого теж писався сценарій.

По сюжету фільму, ми переходимо з минулого століття в теперішній час, де українці знову воюють проти москалів. Нащадок воїнів УПА, Назар, не їде воювати на Схід, він вважає, що це не його війна. Але гуляючи з дівчиною в лісах, Назар залишається ночувати біля однієї могили і йому в сон приходить вбитий повстанець, який запитує хлопця, чому не йде захищати свою країну.

Після розмови з повстанцем, Назар кидає роботу, вагітну дівчину і їде на Донбас. Він нарешті зрозумів, якщо не прогнати москалів, його дитина народиться рабом в «новому союзі».

Кінець фільму – це важкий бій під Донецьком у 2014 році, де наші хлопці знищують російську позицію.

Фільм не буде сумний чи «нецікавий», там глядач побачить: любов, зраду, боротьбу, стрільбу, тобто все, що любить пересічний українець.

Мета фільму показати людям нашу історію по новому, оскільки ніхто тепер книг майже не читає, тому глядачам потрібен екшн. Крім того, не потрібно забувати, що в нас дуже небагато фільмів на яких можна виховувати молодь.

Тому Шлях поколінь – цей той фільм, який руйнуватиме радянські міфи і буде змінювати свідомість українців. Якщо влада не саботуватиме його показ.

Для популяризації фільму і самої боротьби, зніматися у стрічці були запрошені відомі актори: Лариса Руснак, Олексій Паламаренко, Володимир Ніколаєнко, Назар Борушок, Сергій Довгий.