1. Головна
  2. Оперативна інформація

Казкова подорож Святого Миколая населеними пунктами Луцької міської територіальної громади

 Казкова подорож Святого Миколая населеними пунктами Луцької міської територіальної громади

Щороку, напередодні 19 грудня, серця дітей завмирають в очікуванні свята. У цей світлий день усі з нетерпінням чекають тієї казкової миті, коли прийде Святий Миколай та щедро обдарує подарунками. Кожна дитина сподівається на маленьке диво.

Цьогоріч, вперше, відбудеться Казкова подорож Святого Миколая населеними пунктами Луцької міської територіальної громади святковим туром диво-автобуса, створюючи свято для тих, хто вірить у Диво. З дотриманням карантинних обмежень.

З 18 по 20 грудня пориньте у феєричну атмосферу найказковішого свята року разом із популярними мультгероями Грінчем, Олафом, Мартою Мей, ельфом та оленем. Чекайте на зустріч з найтаємнішим добродієм, Чудотворцем, який завітає у місто та кожен старостинський округ, щоб фантазію зробити реальністю, мрії дійсністю, сум перетворити на радість, тривогу на щастя, подарувати надію.

День, коли дитячі мрії збуваються ось, ось настане, не пропустіть!!!!!

 

Організатори заходу: управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Свято-Миколаївський Жидичинський монастир та Творча Студія Наталії Журавльової.