1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбулось чергове засідання Луцької ради церков

Відбулось чергове засідання Луцької ради церков

Сьогодні відбулось чергове засідання Луцької ради церков при міському голові. В засіданні взяли участь міський голова Ігор Поліщук, а також представники церков різних християнських конфесій нашого міста. Традиційно, засідання розпочали із молитви.

 

Потому присутні обговорили підсумки роботи ради церков за 2021 рік, згадали про реалізовані проєкти та виклики, із якими зустрілись. Зокрема, у Луцькій міській територіальній громаді триває реалізація програми із протидії поширенню наркоманії. Депутат міської ради та пастор Луцької Біблійної Церкви Роман Кравчук розповів, що за останній час було проведено дуже ґрунтовну роботу у цьому напрямку, а заходи запроваджуються комплексно: починаючи від закриття мережевих каналів поширення наркотиків та до виховної роботи із молоддю міста.

 
 

За дорученням міського голови Ігоря Поліщука було сформовано команду фахівців, які проводять роз’яснювальну роботу у навчальних закладах. Ними було складено навчальний ресурс у формі книги із назвою “Знати, щоб жити”. У такій книзі буде викладено 14 основних тем, що можуть становити загрозу для дітей та молоді: алкоголь, булінг, азартні ігри, поведінка у мережі та багато іншого. Наразі видання вже готується до друку та скоро побачить світ.

 
 

Передбачається, що цього року також розпочнуться зйомки фільму про шкоду наркоманії, алкоголізму та інших згубних звичок.

 
 

Окрім того, було позитивно відзначено діяльність Центру медіації та корекції сімейних взаємовідносин, або ж коротко “Центру сім’ї”. При установі функціонує Школа сімейного життя, покликана підготувати молоді сім’ї до побудови міцної родини.

 
 

Обговорили присутні також необхідність проведення Четвертого молитовного сніданку Волині, організації Дня подяки, Форуму відповідального батьківства та зйомки серії освітніх телепередач про найважливіші християнські релігійні свята. За підсумками засідання ради церков було сформовано план роботи на новий 2022 рік.

 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)