1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбулось навчання за тематикою роботи з відкритими даними

Відбулось навчання за тематикою роботи з відкритими даними

Сьогодні, 22 травня, відбулось навчання за тематикою роботи з відкритими даними для новопризначених відповідальних осіб та тих працівників, які тільки починають працювати з відкритими даними, з основами цієї роботи та розуміти, що є відкритими даними.

Заступник начальника управління інформаційно-комунікаційних технологій Наталія Хмель ознайомила учасників з історією виникнення поняття відкритих даних та шляхом, яким пройшла наша держава, зокрема й Луцька міська рада, у розвитку цієї сфери.

 

Розповіла про ресурси, які належать до цієї сфери: портали, центр компетенцій у сфері відкритих даних «Дія. Відкриті дані», які дані є якісними та придатними до машинної обробки.

Присутні розглянули випадки помилок в наборах даних та на що треба звертати увагу при їх публікації.

Важливим аспектом розвитку сфери відкритих даних є розвиток екосистеми, яка поєднує в собі взаємодію між розпорядниками даних, розробниками сервісів та громадянами. Учасники ознайомились з результатами проведеного опитування щодо відкритих даних серед мешканців громади та дізнались, у яких сферах є найбільш цікаві набори даних для громадян.

Розвиваємо сферу відкритих даних й надалі.

Розширюємо перелік наборів даних, що мають суспільний інтерес.

Якщо маєте пропозиції щодо створення наборів даних, то така можливість є у зареєстрованих осіб на порталі відкритих даних Луцька https://data.lutskrada.gov.ua/ в розділі «Запропонувати набір» або надіслати пропозиції на скриньку  asu@lutskrada.gov.ua.

Навчання було організовано управлінням інформаційно-комунікаційних технологій.

 

Управління інформаційно-комунікаційних технологій міської ради