1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбулось засідання робочої групи з питань покращення транспортної інфраструктури міста

Відбулось засідання робочої групи з питань покращення транспортної інфраструктури міста

3 червня в стінах департаменту житлово-комунального господарства відбулось засідання робочої групи з питань покращення транспортної інфраструктури міста. У засіданні взяли участь секретар міської ради Юрій Безпятко та директор департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк.

Обговорили ряд нагальних питань, серед яких: особливості реалізації проєкту реконструкції проспекту Волі, зміни до облаштування пішохідної зони та паркомісць на Театральному майдані, організацію руху на вулиці Яровиця.

 
 
 

Члени робочої групи зазначили, що проспект Волі під час реконструкції буде перекриватися частково, зважаючи на ділянку робіт. Протягом цього періоду основними маршрутами є вулиці Коперника та Глушець. Станом на сьогодні, перекрито  ділянку від вулиці Шопена до вулиці Сенатора, однак у зв’язку із складнощами доступу до необхідних мереж, вулицю Сенатора також перекриють.

 
 

«Ці роботи максимального відтягувались до завершення навчального року. Максимум робіт ми зосередимо у літню пору, коли завантаженість цієї ділянки доріг менша», - зазначив Юрій Безпятко.

Зміни та зауваження, запропоновані членами робочої групи, будуть розглянуті проєктантами та винесені на остаточне затвердження під час наступного засідання.

 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)