1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 13 вересня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, під час якого члени виконкому підтримали проєкт рішення щодо недопущення до участі у конкурсі з визначення перевізників міста Луцька претендента – ТзОВ ВТП “Санрайз” ЛТД. Завтра, 14 вересня, відбудеться конкурс на перевезення пасажирів за автобусними маршрутами № 12, № 24 № 30 та № 32.

Начальник відділу транспорту Віктор Главічка повідомив, що перевізником-претендентом ТзОВ ВТП “Санрайз” ЛТД подано на участь у конкурсі автобуси, що не відповідають умовам конкурсу (умовами встановлено наявність усіх автобусів з екологічними вимогами Євро-5), а також при подачі документів на участь у конкурсі перевізником - претендентом не надано копії сертифікатів відповідності, екологічності та інвестиційного проєкту-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років, то члени виконкому і не допустили даного перевізника до участі у конкурсі на перевезення пасажирів за автобусними маршрутами № 12, № 24 № 30 та № 32, який відбудеться завтра, 14 вересня,

Міський голова Ігор Поліщук наголосив, що в місті усі автобуси мають відповідати сучасним європейським вимогам. “Ви всі можете помітити, що у нашому місті з’являються нові автобуси нового типу: зручні та комфортні, з кондиціонерами, з доступністю для людей з інвалідністю. Ми такий курс взяли і будемо його реалізовувати, тому шляху назад немає. Ми будемо і надалі поступово переходити на новий якісний транспорт”, - підсумував Ігор Поліщук.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)