1. Головна
  2. Оголошення

Відбулося відкриття пропозицій другого етапу тендеру за проектом ДКП «Луцьктепло» та ЄБРР

Відбулося відкриття пропозицій  другого етапу тендеру за проектом ДКП «Луцьктепло» та ЄБРР

В рамках «Проекту реконструкції системи централізованого теплопостачання у м. Луцьк», який реалізується ДКП «Луцьктепло» спільно з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку 7 лютого 2018 р. проведено відкриття пропозицій другого етапу тендеру №2В «Реконструкція котелень».

 

На зустрічі були присутні представники Луцької міської ради та консультант Ramboll Danmark A/S ( Програма Підтримки реалізації Проекту, Консультаційний та Конструкторський нагляд). 

Відкриття пропозицій відбулось у адміністративному приміщенні підприємства за адресою: вул. Гулака Артемовського, 20 у місті Луцьк.

У другому етапі тендеру брали участь три компанії: AXIS INDUSTRIES (Литва), AB ENERTEX SARL (Франція) та СП «Західтепло» (Україна), які  пройшли перший етап відбору, та надали представникам замовника (ДКП «Луцьктепло») свої пропозиції та відповідний пакет документів.

Згідно протоколу відкриття, найнижчу цінову пропозицію запропонувало СП «Західтепло». Після детального опрацювання пропозицій усіх компаній оціночний комітет ДКП «Луцьктепло» оголосить переможця.

 

 

Департамент економічної політики