1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбулося засідання двох постійних комісій Луцької міської ради

На засіданні постійної комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергоощадності депутати під головуванням Романа Бондарука розглянули 15 проєктів рішень, що вноситимуть на чергову сесію Луцької міської ради.

Насамперед було підтримано проєкти рішень щодо перейменування у Луцьку ряду вулиць. Зокрема, вулицю Вільямса – на Городищенську, Гаврилюка – на Святогірську, Казакова – на Бібліотечну, Лєрмонтова – на Модринову, Народних Дружинників – на Листопадову, Софії Перовської – на Світанкову.

З основними аспектами роботи ДКП “Луцьктепло” та підготовкою до опалювального сезону членів комісії ознайомив директор підприємства Іван Скорупський. Він поінформував, що цього року у співпраці з ЄБРР у місті завершується низка робіт з енергоощадності. Йдеться, у першу чергу, про заміну пальникових систем, насосів, вентиляторів на великих квартальних котельнях. Спільно з ЄБРР проведено значний обсяг робіт із ремонту мереж, у тому числі на найбільш аварійній ділянці на вулиці Кравчука-проспекті Соборності (ринок “Формула”). На початок опалювального сезону у багатоквартирних будинках будуть встановлені і розпочнеться експлуатація всіх законтрактованих ІТП. Щодо питання постачання газу – із компанією “Нафтогаз Трейдинг” підписано відповідний контракт. Щоправда, порівняно з минулим опалювальним періодом об’єми газу зменшені з 55 млн до 50 млн метрів кубічних.

Члени постійної комісії також розглянули питання про надання згоди ДКП “Луцьктепло” на перегляд розміру орендної плати підприємству “Тепло-енерго-центр” (котельня на вулиці Карбишева). Обговорили питання створення комунального підприємства “Стадіон Авангард” та затвердження його Статуту, заслухали звіт про роботу КП“Луцькспецкомунтранс”.

Крім того, сьогодні у Луцькій міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. Члени комісії, яку очолює Андрій Разумовський, розглянули проєкти рішень про внесення змін до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, Програми забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності на 2021-2023 роки. Депутати також підтримали зміни до бюджету Луцької міської територіальної громади та заслухали звіти про роботу КП “Луцьктепло”,”АвтоПаркСервіс”, “Луцькреклама”, “Луцькспецкомунтранс” .

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)