1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

Сьогодні депутати Олександр Кравченко, Богдан Богонос, Павло Данильчук, Микола Дендіберін, Тарас Шляхтич, Сергій Була та Борис Смаль працювали у складі постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Члени комісії розглянули та внесли зміни до декількох міських програм. Зокрема, підтримали зміни до Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища міста Луцька на 2018-2020 роки”. За словами в.о. начальника відділу екології міської ради Оксани Тарабанюк, пропонується провести очистку та капітальний ремонт на території Омелянівських ставків, зокрема від вулиці Кічкарівскої до рогу вулиць Ломоносова—Миру. На цьому місці буле створено рекреаційний об’єкт - відпочинкова зона загальною протяжністю 7,5 гектара. Відповідний проект уже виготовлено, він буде фінансуватися за грантові кошти. Тому з міського бюджету необхідно передбачити кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації, аби розпочати роботи у поточному році.

Про виконання бюджету міста Луцька за 2019 рік учасників засідання проінформувала директор департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова. За її словами, за звітний період бюджет міста було виконано за всіма основними показниками. До загального фонду бюджету надійшло 3 млн 600 тис грн. У липні та грудні поточного року очікується значне надходження коштів від сплати податку на доходи фізичних осіб.

 

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)