1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту, та енергозбереження

     Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального  господарства, екології, транспорту та енергозбереження. Депутати Василь Гриб, Сергій Сівак, Роман Бондарук, Рустам Дячук, Олена Голєва  підтримали пропозицію міського голови Микола Романюк щодо кандидатури депутата міської ради Григоренка Сергія Анатолійовича на посаду секретаря міської ради та підтримали проект рішення, який стосується  змін персонального складу виконавчого комітету міської ради. Пропонується вивести зі складу виконавчого комітету міської ради Григорія Пустовіта у зв’язку з призначенням його головою обласної державної адміністрації та ввести до виконкому міської ради новообраного секретаря міської ради.

    Про свою роботу на засіданні комісії звітував перший заступник міського голови Святослав Кравчук. Він відповів на запитання депутатів. Спільно обговорили, яким чином можна активніше запровадити енергоощадні технології та вирішити транспортні проблеми міста. Члени комісії взяли до уваги звіт першого заступника міського голови.

    Обранці громади вирішили рекомендувати сесії міської ради до прийняття рішення  про надання дозволу ДКП «Луцьктепло» на списання автотранспортного засобу шляхом ліквідації. А от щоб прийняти об’єктивне рішення щодо дозволу КП «Зелене господарство м. Луцька» на списання  основних засобів шляхом ліквідації та про надання дозволу ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» на списання  основних засобів шляхом ліквідації, члени комісії хочуть побувати на названих підприємствах і оглянути цю техніку.

    Комісія заслухала звіт директора Луцького підприємства електротранспорту Тимощука Анатолія Вікторовича  про фінансово-господарську діяльність. Вони доручили керівнику підприємства до 23 квітня підготувати бізнес-план виходу підприємства із кризи.

 

   Відділ інформаційної роботи міської ради

    (777904, 777946, 724727, 720665)