1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбувся фестиваль лялькових гуртків «Мій маленький театр»

Відбувся фестиваль лялькових гуртків «Мій маленький театр»

Упродовж 19-25 травня 2022 року тривав традиційний щорічний фестиваль лялькових гуртків «Мій маленький театр», що діють у книгозбірнях Луцької міської територіальної громади.

Цьогоріч учасники лялькового театру «Соняшник» бібліотеки-студії ДіМ презентували на фестивалі виставу «Кулька-вередулька». Окрім перегляду вистави, присутні залучалися до виконання ігрових завдань.

 

У бібліотеці № 3 для дорослих ляльковий театр «Веселка» представив виставу за мотивами казки В. Клімчука «Рукавичка-невеличка».

 
 

Ляльковий гурток «Дивограй», що діє у бібліотеці-філії с. Прилуцьке, виступив перед глядачами з ляльковою виставою «Колобок на новий лад».

Виставу «Пригода метеликів» за мотивами казки Лесі Українки «Три метелики» підготував до фестивалю дитячий театр «Дзвіночок» бібліотеки-філії № 5 для дорослих.

 
 

Актори лялькового театру «Котигорошко» бібліотеки-філії № 10 для дорослих цьогоріч зіграли виставу «Чарівна квітка».

У бібліотеці-філії №2 для дітей ляльковий гурток «Усмішка» представив виставу «Хоробрий заєць», а у бібліотеці-філії № 3 для дітей учасники гуртка «Буратіно» презентували виставу «Кошик яблук».

Усі учасники фестивалю – актори лялькових гуртків, нагороджені дипломами департаменту культури міської ради.

 

Фестивальні вистави переглянули користувачі бібліотек, серед яких і вимушено переміщені особи у зв’язку з воєнними діями на території країни. До того ж, в акторському складі деяких гуртків є діти з міст, що охоплені війною.

Покази вистав триватиме протягом усього літа на різних локаціях в рамках програми «Бібліотека – територія дитинства».

 

Департамент культури