1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбувся «круглий стіл» щодо обговорення та перегляду розмірів плати за розташування засобів зовнішньої реклами

Відбувся «круглий стіл» щодо обговорення та перегляду розмірів плати за розташування засобів зовнішньої реклами

Сьогодні у конференц-залі департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” відбувся «круглий стіл» щодо обговорення та перегляду розмірів плати за тимчасове користування місцем розташування засобів зовнішньої реклами на 2018 рік із залученням операторів рекламного ринку міста Луцька під головуванням заступника міського голови Олександра Рачкова .

 
 

Розпочинаючи засідання, Олександр Рачков повідомив, що питання щодо визначення плати за розташування засобів зовнішньої реклами неодноразово обговорювалося на внутрішніх нарадах. Напрацьована позиція на 2018 рік не встановлювати знижку за користування рекламними засобами. Було зроблено розрахунки, згідно з діючими нормативно-правовими актами, відбулося коригування ціни на рівень інфляції та пропоновано на 2018 рік встановити оплату 1594 гривень в місяць за одну площину (зона з найвищим рівнем оплати) та 956 гривень (зона з найнижчим рівнем оплати). Він закликав до обговорення питання для напрацювання проекту рішення, який буде розглянуто на найближчому засіданні виконавчого комітету міської ради.

 
 

Директор КП “Луцькреклама” Олександр Ковальський акцентував, що в разі не застосування знижки, до міського бюджету має надійти майже 7,5 мільйонів гривень, тоді як у 2017 році міський бюджет отримав 4, 2 мільйона гривень.

 

Голова постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Борис Смаль зазначив, що про рентабельність рекламного бізнесу у місті свідчить той факт, що до міської ради щотижня звертаються громадяни із заявами щодо встановлення бордів, проте міська влада змушена їм відмовляти, адже засобів зовнішньої реклами у місті й так достатньо.

Оператори зовнішньої реклами вважають, що нова ціна є високою, і вони не зможуть нормально працювати. За їх словами, вони будуть змушені піднімати ціну на свої послуги, що потягне за собою втрату частини клієнтів. Вони зауважували, що й нині багато площин не використовуються, адже підприємці стали розміщувати менше реклами.

Керівники міста запропонували операторам рекламного ринку ще раз зустрітися і підготувати економічно-обгрунтовані пропозиції щодо оплати за розташування засобів зовнішньої реклами.

 


 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)