1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбувся майстер-клас із флористики "Творчий колаж"

Відбувся майстер-клас із флористики "Творчий колаж"

Працювати з квітами - одне задоволення! Це навіть роботою назвати важко, адже маючи справу з прекрасним, можна відволіктися від усіх домашніх негараздів та відпочити душею.

Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у співпраці із Жидичинським Свято-Миколаївським монастирем та Наталкою Табун провели майстер-клас із флористики "Творчий колаж" для дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

Флористка, яка навчала дітей створювати справжню красу з квітів, розповідала: «Природа нам дає неповторне розмаїття фарб і досконалість готових форм. Тільки треба бути уважними, щоб побачити її красу і навчитися дарувати її тим хто поряд».

 

Під час заняття своїм ароматом та кольором усіх захопила лаванда, даруючи неперевершений запах кожному, хто брав її в руки. Лаванда, привезена для майстер-класу із самого Жидичинського Свято-Миколаївського монастиря, просякнута Божою благодаттю, наповнена силою чернечої молитви за майбутнє цих діток у благополучних, люблячих сім’ях. Варто зауважити, що управління соціальних служб уже давно співпрацює у різних проектах із настоятелем монастиря архимандритом Костянтином для підтримки дітей, що нездатні самотужки подолати життєві негаразди.

 
 

Під час майстер-класу діти дізналися що таке флористика, які інструменти та техніки використовують дизайнери-флористи у своїй роботі, ознайомилися з різними видами квітів, навчалися бути зосередженими, неодмінно завершувати почату справу. І найбільш захоплюючий етап - це створення власними руками квіткової композиції.

Надзвичайно приємно було спостерігати, коли діти свої букети дарували мамам, при цьому бажали їм бути щасливими. Сподіваємося, що учасники майстер-класу засвоїли поради дизайнера, і самотужки виготовлятимуть красиві квіткові композиції вдома.

 

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді