1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбувся майстр-клас з виготовлення аромасвічок з натуральної вощини для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

Добігає кінця безтурботний період літніх канікул, в якому діти відкривають нові захоплення та проводять весело час. Тож 14 серпня управлінням соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради організовано майстер-клас з виготовлення аромасвічок з натуральної вощини для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. 
Майстер-клас для дітей провела консультант з ароматерапії та аромапсихології Тетяна Хрищук. Воскова свічка вважається символом тепла, добра та благополуччя в усьому світі. Діти виготовляли свічки з кольорової вощини додаючи натуральну ефірну олію апельсину та декоруючи їх сухоцвітами. Існує думка, що ефірна олія апельсину сприяє виробленню гормонів радості і забезпечує створення позитивного настрою.

 

 


На захід завітала та долучилась до цікавого заняття разом з дітьми заступник міського голови Ірина Чебелюк. З її слів, спілкуючись з дітьми під час подібних заходів дорослі мають можливісь подарувати їм трішечки тепла та світла власного серця. 
Усі діти з задоволенням приймали участь у майстер-класі з розмаїттям кольорів та ароматів, розповідаючи про пригоди та плани на майбутнє. У результаті учасники отримали дві вироблені власноруч свічки, прикрашені декором, приємні враження від ароматів натурального воску та ефірних олій, а також можливість поринути у атмосферу творчості!
На завершення заходу маленькі учасники поласували печивом з цитрусовим медом та чаєм. Також всі присутні отримали подарунки від ВОБФ «Дитяча місія. Україна».

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щиро дякує соціально активній Тетяні Хрищук, яка поділилася досвідом надихаючи на самовдосконалення дітей з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки.


Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради