1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбувся звітний захід «Молодіжна політика: підсумки та перспективи»

Відбувся звітний захід «Молодіжна політика: підсумки та перспективи»

16 грудня 2021 року, у приміщенні Музею сучасного українського мистецтва Корсаків, відбувся звітний захід «Молодіжна політика: підсумки та перспективи». Відділ молодіжної політики департаменту молоді та спорту Луцької міської ради провів публічне звітування про свою роботу, на яке запросив постійних партнерів із середовища громадських організацій, комунальних закладів, органів учнівського та студентського самоврядування, представників засобів масової інформації.

 

З привітальним словом до учасників події звернулася заступник міського голови Ірина Чебелюк, яка зазначила, що молодіжна політика є одним з пріоритетів у діяльності Луцької міської ради.

 

Також участь у заході взяла Ірина Полєтуха – радниця Міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта.

 

Під час заходу наголосили, що відділом молодіжної політики у 2021 році проведено понад 120 заходів різного формату, в тому числі – у співпраці із громадськими організаціями та ініціативними групами молоді. Участь у заходах взяло близько 70 тис. осіб.

 

Найбільш масштабні та знакові події: святкування Дня молоді, Дня Незалежності України, Дня міста, Днів Європи; запуск волонтерської програми «Я це роблю»; презентація проведення масштабного опитування «Індекс благополуччя молоді». Крім того, сформовано новий склад Молодіжної ради при Луцькій міській раді, Луцьк втретє увійшов до фіналу проєкту «Молодіжна столиця України», реалізовано благодійний захід «Хвиля добра». Наприкінці року також розроблено та ухвалено Програму з протидії поширенню наркоманії та інших негативних проявів серед дітей та молоді, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів у Луцькій міській територіальній громаді на 2021-2023 роки.

 

Низку заходів проведено у співпраці з громадськими організаціями міста, зокрема: проєкт «Школа дитячої безпеки», Наукові Пікніки у Княгининку, Місію L та Місію P, всеукраїнський дебатний турнір «Lubart Open», знято анімаційні ролики про протидію фішингу та наркоманії, реалізовано проєкт «Skills Lab:власна справа», проєкт «Помічники патрульного», який увійшов до кращих практик молодіжної роботи у 2020 році, відбувся фестиваль «Бандерштат». Також протягом року було проведено низку екологічних акцій: загальноміську екологічну толоку «Чисте довкілля», молодіжні толоки, висадку дерев, участь в акції «Один мільйон дерев за одну добу» та інші.

 
 

На заході найбільш активні партнери отримали подяки від департаменту молоді та спорту Луцької міської ради, комунального закладу «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» та Молодіжної ради при Луцькій міській раді. Дві останні структури також звітувалися під час заходу.

 

Друга частина події складалася з панельної дискусії, під час якої усі бажаючі могли поставити свої запитання щодо можливостей співпраці представників влади та громадськості.

 

Подібні заходи демонструють відкритість та прозорість роботи, що є однією з головних вимог сьогодення, дають змогу налагодити ефективну взаємодію із партнерами, є перспективним напрямком комунікації із цільовими групами.

 

 

Департамент  молоді та спорту міської ради