1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відійшов у вічність Сулівін Юрій Михайлович — голова Луцького міськвиконкому (1975 — 1979 роки)

Луцька міська рада, виконавчий комітет, депутати міської ради висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Сулівіна Юрія Михайловича з приводу його смерті...

У цю гірку мить поділяємо горе родини та схиляємо голову в глибокій скорботі...

Юрій Сулівін народився в 1938 році в місті Таганрог Ростовської області в сім’ї робітника.

Після закінчення Київського інженерно-будівельного інституту в 1961 році розпочав свою трудову діяльність в місті Луцьк. Спочатку працював старшим архітектором, а потім — головним інженером Волинського міжколгосппроекту. В 1962–1966 роках - головний інженер проєкту Волинського філіалу «Діпроміст», пізніше — виконуючий обов’язки начальника відділу в справах будівництва і архітектури виконкому обласної Ради депутатів трудящих, заступник голови, головний інженер обласного міжколгоспного об’єднання по будівництву. З листопада 1970 року — директор Волинського філіалу проєктного інституту «Укрколгосппроект».

З червня 1975 року по грудень 1979 року Юрій Сулівін перебував на посаді голови Луцького міськвиконкому.

Нагороджений орденом «Знак Пошани» та медаллю «За доблесну працю. На ознаменування 100-річчя з дня народження Володимира Ілліча Леніна».

Нехай добрий, світлий спомин про Юрія Михайловича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Вічна та світла пам’ять!

Прощання з Юрієм Сулівіним відбудеться завтра, 14 грудня, з 12.30 год. у Будинку панахиди.