1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Відкриття ботанічний куточок «Казковий світ рослин»

 Відкриття ботанічний куточок «Казковий світ рослин»

28 травня 2019 року у дошкільному навчальному закладі №39 відбулась екологічна акція з нагоди відкриття ботанічного куточка «Казковий світ рослин». На захід завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, виконуюча обов’язки начальника відділу екології Оксана Тарабанюк, еколог Борис Сорока та декан біологічного факультету СНУ імені Лесі Українки Андрій Поручинський.

 

Біологічний куточок було організовано за підтримки відділу екології Луцької міської ради та студентів біологічного факультету СНУ імені Лесі Українки. Завдяки куточку діти отримають можливість знайомитись із різноманіттям рослинного світу природи, вчитись доглядати, любити її та досліджувати.

 

Вихованці закладу привітали гостей пісенно-хореографічним дійством, під час якого показали усю любов до світу природи. Під час заходу також було підписано угоду про співпрацю Луцької міської ради та біологічного факультету СНУ імені Лесі Українки з метою створення ботанічних куточків у інших закладах освіти нашого міста.

 

«Не буває такого, щоб дитина ходила в занедбаний садочок, а тоді виросла людиною, яка любить красу, знає що таке естетичне виховання, культура. Див не буває.

Але я знаю, що в наших садочках діти виховуються належним чином. І я вдячний Східноєвропейському національному університету за те, що ви долучились до того, щоб продовжити творити цю казку для дітей, аби вони бачили наскільки ж насправді багате наше довкілля. Це те, що розвиває та виховує дитину», - зазначив Григорій Пустовіт.

За вагомий внесок у поширення екологічних знань, виховання екологічної культури у дошкільнят, збереження навколишнього середовища, а також активну участь в організації та проведенні екологічної акції з облаштування ботанічного куточка «Казковий світ рослин» Подяку міського голови було оголошено:

 

- педагогічному колективу комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №39 Луцької міської ради» (директор Росляк Світлана Федорівна);

- Походій Тетяні Миколаївні, керівнику музичному комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №39 Луцької міської ради»;

 

- Веремку Андріану Миколайовичу батьку вихованця комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №39 Луцької міської ради»;

- Поручинському Андрію Івановичу декану біологічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;

- Скидановій Анастасії Вікторівні студентці 5-го курсу біологічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.