1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Вітання соціальних працівників міста Луцька з професійним святом.

Вітання соціальних працівників міста Луцька з професійним святом.

1 листопада в Палаці культури міста Луцька відбулись урочистості з нагоди Дня соціального працівника. На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, радник міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту соціальної політики Вікторія Майборода, а також працівники соціальної сфери нашого міста.

Вікторія Майборода привітала присутніх і зазначила, що соціальні працівники завжди були опорою та додавали впевненості у завтрашньому дні для людей, що до них звертаються.

 

За сумлінну працю, високі професійні здобутки, особистий внесок у сферу надання соціальних послуг та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери Подяку департаменту соціальної політики було оголошено кращим представникам галузі.

 

В свою чергу, Ігор Поліщук також долучився до вітального слова: «Хочу подякувати вам за віддану працю. Досить часто, зустрічаючись із населенням, ви — їх остання надія. Ви йдете до людей, що відчули несправедливість, і вони приходять до вас за підказкою, порадою, чуйністю та добротою.

Хочеться побажати, щоб це добро завжди поверталося до вас сторицею. Роботу, яка проводиться соціальними працівниками нашого міста, не завжди видно на загал, проте вона залишається надзвичайно важливою. Міцного вам здоров’я, добра, злагоди, терпіння».

 

Потому, радник міського голови Ігор Поліщук вручив нагороди за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розв’язання проблем одиноких та непрацездатних громадян, надання якісних соціальних послуг мешканцям міста Луцька а також з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери.

 

Почесною грамотою міського голови нагороджено:

Дейнюк Оксану Вадимівну сестру медичну відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька;

Мороз Руслану Олександрівну соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька;

 

КОЗЛОВУ Ларису Володимирівну заступника начальника відділу бухгалтерського обліку – заступника головного бухгалтера Луцького міського центру зайнятості.

А також Подяку міського голови оголошено:

Певневій Анжелі Петрівні провідному фахівцю з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Луцького міського центру зайнятості;

 

Світач Ліні Вікторівні провідному фахівцю з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Луцького міського центру зайнятості;

Середі Надії Петрівні соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька.