1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Вітання з нагоди Дня працівників освіт

Вітання з нагоди Дня працівників освіт

2 жовтня 2020 року, в актовій залі фахового коледжу технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки відбулася урочиста академія з нагоди Дня працівників освіти.
    Вже більше півстоліття п'ятдесят високопрофесійних педагогів одного з кращих закладів освіти нашого краю викладають студентам майбутню спеціальність. Саме під їхнім умілим керівництвом учні ефективно використовують сучасні технології та нові знання, які стрімко розвиваються і стають пріоритетними в навчальному процесі.

 


    Цього дня, під час урочистої академії, пролунало багато щирих теплих слів на адресу викладачів коледжу. День працівників освіти — це нагода для кожного педагога подумки підбити підсумки своєї роботи. Адже саме вчитель щоденно формує людину та суспільство майбутнього, навчає кожного з нас жити, мислити, любити Батьківщину.
    Привітати викладачів коледжу з професійним святом прийшли представники обласної та міської влади, друзі та колеги.
    Звертаючись до присутніх у залі, виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт наголосив, що вчителі відіграють важливу роль у формуванні світогляду громадянина, отже творять майбутнє нашої країни.

 
 

    “Ми повинні розуміти, що процес навчання триває вічно. Як тільки людина перестає вчитися — вона зупиняється. У сьогоднішніх студентів є хороша можливість отримувати знання, аби у майбутньому використати їх на практиці і пишатися своїми досягненнями. Подякуйте своїм вчителям, адже саме вони відшукали потенціал в кожному з нас. І повірте, що кожен вчитель пишається своїми учнями, їхніми здобутками. Ми дякуємо всім вчителям, бо без вас не було б завтрашнього дня, не було б руху вперед. Бажаю вам міцного здоров'я, витримки, терпіння. Ми дякуємо вам за віру у підростаюче покоління”, - додав він.
    За сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну педагогічну діяльність, підготовку висококваліфікованих кадрів, вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти та науки, а також з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти Григорій Пустовіт вручив подяки міського голови:
    - Дарії Володимирівні Жуковій, викладачу облікових дисциплін коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;
    - Інні Василівні Данилюк, викладачу української мови та літератури коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;
    - Наталії Анатоліївні Протасюк,  викладачу математики коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.