1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Вітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Вітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

01 жовтня 2018 року у стінах Палацу культури міста Луцька з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана України відбувся тематичний вечір “Уклін мудрості, досвіду і прожитим рокам”. На захід завітали радник міського голови Ігор Поліщук, представники обласної влади та лучани.

 

“Найперше, я хочу вам подякувати. Тут, у цьому залі, є ті, хто працював і розбудовував наше місто. Сьогодні ми, молодь, беремо приклад із вас, стараємося зробити Луцьк хоч трішки кращим. Працюючи в місті, ми бачимо, що ветерани і люди поважного віку – це люди із активною життєвою позицією, великим життєвим досвідом. До нас приходить дуже багато із них та підказують, як нам працювати, звертають увагу на ті проблеми, які ми можемо не помітити. І ми щиро дякуємо вам за те, що ви є активними, вболіваєте за наше місто, спілкуєтесь з нами і передаєте свою мудрість”, - звернувся до присутніх Ігор Поліщук від імені Луцької міської ради. Також він зазначив, що лише цього року на підтримку ветеранських організацій було виділено 100 тис. грн.

За активну життєву і громадянську позицію, патріотичне виховання молоді, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в місті Луцьку, а також з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана нагородили Почесною грамотою:

Глушкова Валерія Петровича, голову первинної ветеранської організації «Ракетчики» Луцької міської організації ветеранів України;

 

Дячука Олександра Петровича, голову первинної ветеранської організації «СБУ» Луцької міської організації ветеранів України;

 

Клекоць Лідію Яремівну, члена Луцької міської організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів;

Семенову Валентину Юріївну, члена Луцької міської організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів.

А також, оголошено Подяку міського голови з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана:

Самолюку Георгію Івановичу, члену Луцької міської громадської ветеранської організації «Спілка в'язнів-жертв нацизму».

Кулай Ользі Йосипівні, члену Волинського обласного Фонду «Милосердя і здоров’я»;

Макеєву Валентину Миколайовичу, члену Волинського обласного Фонду «Милосердя і здоров’я».

 

Окрім того, під час тематичного вечору з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана лучан вітали святковою концертною програмою.