1. Головна
  2. Оперативна інформація

Внесено зміни до бюджету

Відповідне рішення прийняли під час засідання 39-ї сесії міської ради.

Директор департаменту фінансів, бюджету та аудиту Лілія Єлова поінформувала про основні зміни до бюджету на 2022-ий рік.

Зокрема, виділити 2 млн грн на придбання генераторів. Також запропоновано спрямувати вільний залишок бюджетних коштів по загальному фонду бюджету громади, який утворився станом на 01.01.2022, в сумі 1 500 000 грн на надання субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на реалізацію Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, проведення заходів територіальної оборони та мобілізаційної підготовки на території Луцької міської територіальної громади на 2022 рік.

Підтримали зміни до бюджету на 2023-ий рік.

Міський голова Ігор Поліщук подякував депутатам за конструктивну роботу у поточному році. “На жаль, коли ми підсумовували минулий рік, і говорили, що рік непростий був, і сподівалися, що цей буде простішим, то навіть не уявляли, на скільки складним він буде. Попри це, наша громада достойно пройшла ці випробування, кожен з нас доклав зусиль для допомоги Збройним силам України. Бажаю, щоб наступного року ми усі разом святкували довгоочікувану перемогу. Прошу Господа, щоб зберіг кожного воїна та кожну українську сім'ю. Нашій громаді — процвітання та розвитку, усім нам — сили духу, нехай Господь благословить Україну та подарує перемогу”, - зазначив він.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)