1. Головна
  2. Оперативна інформація

Внесено зміни до бюджету територіальної громади

Внесено зміни до бюджету територіальної громади

Сьогодні під час засідання 36-ї сесії Луцької міської ради депутати внесли зміни до бюджету територіальної громади.

Зокрема, вони розподілили субвенцію з обласного бюджету та надали матеріальну допомогу в розмірі 100 тис. грн сім’ї загиблого військовослужбовця Анатолія Панасюка, який брав участь у відбитті військової агресії росії проти України.

Окрім цього, депутати виділили майже 100 тис. грн на придбання тепловізорів для потреб територіальної оборони. 17 млн грн - на закупівлю військової форми та 6, 5 млн грн на тактичне взуття. За ці кошти Луцька міська рада та Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» на умовах співфінансування придбають п’ять тисяч комплектів зимової форми та взуття для воїнів ЗСУ.

 
 

Також депутати збільшили поточні видатки на реалізацію Програми розвитку цивільного захисту Луцької міської територіальної громади на 2021–2025 роки для укріплення об’єктів критичної інфраструктури в сумі 200 тис. грн та на ремонтні роботи з усунення аварійної ситуації в житловому фонді. На ці потреби спрямували мільйон гривень.

 

Разом з тим, депутати розподілили понад 1 млн грн свого депутатського фонду, а також спрямували понад 2 млн гривень на реалізацію Програм з покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, проведення заходів територіальної оборони та мобілізаційної підготовки на території Луцької міської територіальної громади на 2022 рік та забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності на 2021–2023 роки.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)