1. Головна
  2. Оперативна інформація

Внутрішньо переміщені особи долучаються до розвитку культури нашої громади

Внутрішньо переміщені особи долучаються до розвитку культури нашої громади

Директор департаменту культури Тетяна Гнатів зустрілася з Євгенією Шаповаловою, мешканкою м.Буча, яка у зв’язку з війною упродовж 5 місяців в статусі внутрішньо переміщеної особи мешкала у Луцьку і наразі повертається додому.

З перших днів перебування у Луцьку Євгенія активно долучилася до роботи в арт-терапевтичному центрі Палацу культури “Діти слухають казки”, творчо співпрацювала із зразковою дитячою театральною студією “Бешкетники”. У бібліотеці-студії ДіМ як волонтер працювала над реалізацією міжнародного проєкту “ВільноХаб”, в рамках якого провела низку заходів для дітей. Особливою популярністю користувалися заняття з медіа грамотності циклу “Твоя соціальна сторінка – твоє обличчя”, заняття в блогер-студії “Медіа–cases”, арт-терапевтичні заняття з хоум-терапії, арт–пленер “Весняний цвіт”, арт-простір “Веселка”. Активно долучалася і до проведення інших бібліотечних заходів як дизайнер та фотограф.

Під час зустрічі у департаменті культури Євгенія Шаповалова висловила захоплення луцькою громадою, творчою енергією та професійністю працівників культури, подякувала за гостинність та щирість.

 

Тетяна Гнатів вручила Євгенії Подяку департаменту культури за творчу співпрацю та побажала щасливого повернення до рідного міста, а ще - переможного миру і злагоди у нашому спільному домі.

 

Департамент культури