1. Головна
  2. Оперативна інформація

Волинська сопілка

Волинська сопілка

Простота і геніальність! Вона пройшла крізь тисячоліття й епохи практично незмінною і продовжує чарувати своїм голосом все нові й нові покоління.

 

А найкращими сопілкарями, від Лукаша з “Лісової пісні” Лесі Українки до переможців Євробачення Ігоря Діденчука, Тимофія Музичука й Віталія Дужика, були волиняни! Та чому були — є! Наші талановиті хлопці продовжують дивувати світ у складі різних музичних колективів. А вчить таких музик майстерний педагог Юрій Фокшей. Тому попереду ще багато чудових музикантів, виступів і перемог.

Перед вами унікальні сопілки, зроблені майстром Дмитром Березюком, який вміло відтворює давні музичні інструменти. Їх унікальність - у матеріалі, з якого їх виготовлено. Адже це не що інше, як Лесин ясен, під яким маленька Лариса Косач написала свій перший вірш “Надія”!

 

Коли дерево не витримало років та вітрів і впало, постало питання, що робити з його деревиною? І тоді було прийнято рішення: з частини придатної деревини зробити сопілки, аби пам’ять про Лесин ясен і Лукашева пісня продовжувала лунати.

 

Тому сьогодні ви маєте унікальну нагоду стати власником магічної сопілки, голосом якої звучить душа України. Зрозуміло, що їх кількість обмежена і більше таких не буде.

Сопілки можна придбати у Центрі туристичної інформації та послуг за адресою: вул. Сенаторки Левчанівської, 2, тел. (0332)723 419.

 

Управління туризму та промоції міста