1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Волинська спілка письменників відзначила 40-річчя

Волинська спілка письменників відзначила 40-річчя

10 листопада в Палаці культури міста Луцька відбулись урочистості з нагоди 40-річчя від дня створення Волинської обласної організації Національної спілки письменників України. На захід завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, представники обласної влади та члени Національної спілки письменників.

 

“Ми вдячні вам за те, що ви творите, за те, що ви поставили перед собою мету залишити творчий, глибокий спадок справжніх емоцій, вражень. Напевно, як і у спорті, серед письменників також є змагання – змагання талантів. Це змагання творчих людей, у якому немає тих, хто програв.

 

Тож я хочу побажати вам: творіть! Змагайтесь один з одним, адже завдяки вашій творчості станемо переможцями і ми. Це рухатиме нас вперед, розвиватиме суспільство. І таким чином ми розуміємо: Волинь завжди має можливості продукувати геніальні твори, і вона їх продукує завдяки вам”, - привітав усіх Григорій Пустовіт і урочисто вручив Подяки міського голови за вагомий особистий внесок у розвиток української літератури, плідну творчу діяльність, активну участь у культурно-мистецькому житті міста Луцька, а також з нагоди 40-річчя від дня створення Волинської обласної організації Національної спілки письменників України:

 
 
 

- ВЕРБИЧУ Віктору Олексійовичу члену Національної спілки письменників України;

                                  - ГОРИК Ніні Петрівні члену Національної спілки письменників України;

                      - КОРОБЧУКУ Петру Йосиповичу члену Національної спілки письменників України.