1. Головна
  2. Оперативна інформація

Вперше за 50 років вулиця Уласа Самчука - з твердим покриттям

Вперше за 50 років вулиця Уласа Самчука  - з твердим покриттям

У місті тривають активні роботи з ремонту доріг та прибудинкових територій. Поки сприяють погодні умови, працівники підрядних організацій намагаються максимально швидко виконати великі об'єми робіт.

Приділяє міська влада значну увагу влаштуванню доріг на вулицях, де ніколи не було нормального твердого покриття. Це переважно територія приватної житлової забудови. За попередні роки уже значну частину вулиць відремонтувати завдяки використанню технології влаштування щебеневого покриття з напівпросочуванням бітумною емульсією. Це дає можливість за незначні кошти зробити нормальну дорогу для лучан. У приватному секторі невелика інтенсивність руху і використання цієї технології ремонту доріг себе виправдало. Лучани, які мешкають на вулицях, де у минулому році так зробили ремонт, задоволені, адже тепер вони можуть нормально дійти на роботу, в поліклініку чи на ринок, не скачучи через калюжі.

Сьогодні перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту ЖКГ Юрій Крась побували на вулицях Петра Болбочана, Лермонтова, Смирнова та Уласа Самчука, де дорогу зроблено саме з використанням технології влаштування щебеневого покриття з напівпросочуванням бітумною емульсією.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Перший заступник міського голови Григорій Недопад зауважив, що зокрема, на вулиці Уласа Самчука тривають роботи з влаштування каналізаційних люків, зроблене вже покриття. Усі роботи завершать за тиждень-два. За його словами, мешканці вулиці неодноразово зверталися до нього особисто, секретаря міської ради Григорія Пустовіта та радника міського голови Ігоря Поліщука з проханням відремонтувати дорогу. Він наголосив, що її тут не відновлювали більше 50 років.

 

Під час ознайомлення з ходом ремонтних робіт на вулиці Уласа Самчука місцеві мешканці дякували керівникам міста за допомогу у вирішенні їхнього питання.

 

Триває й капітальний ремонт дворів. Їх ремонтують комплексно, зокрема, відновлюється дорожнє покриття та тротуари, будуються чи реконструюються мережі зовнішнього освітлення, встановлюються дитячі та спортивні майданчики.

Нині тривають роботи у дворі на проспекті Соборності 29, 31а, 35, 37, 37а. Загальна вартість робіт становить 6,3 млн грн. Працівники “Луцькавтодор-Сервіс” проводять підготовчі роботи, встановлюють бордюри, влаштовують паркомісця для автомобілів. Уже завтра тут планують розпочати роботи з вкладання бруківки на тротуарах.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Розпочато й ремонт двору на проспекті Соборності, 20, 20а, 22. Тут нині тривають активні роботи із заміни теплових мереж. За словами радника міського голови Ігоря Поліщука, тут мережі дуже зношені і вирішено першочергово їх замінити, аби після ремонту двору не прийшлось знову його розривати і проводити аварійні ремонти. Після проведення монтажних робіт тут увесь двір буде вкладено бруківкою. Уже здійснено певні підготовчі роботи для цього.

 
 
 
 
 
 

Також він зауважив, що тривають роботи з влаштування трьох додаткових каналізаційних колодязів на проспекті Соборності в районі ТЦ “Гостинець”, аби частково зняти проблему підтоплення дощовими водами у цьому районі. Загалом її вирішення обійдеться орієнтовно у 10 мільйонів гривень. На жаль, за словами Ігоря Поліщука, під час нещодавнього ремонту проспекту Соборності не було проведено ремонтні роботи з модернізації системи зливової каналізації, а тому, аби це все виправити, доведеться руйнувати практично нове дорожнє покриття.

 

Поділився Ігор Поліщук й найближчими планами щодо ремонту вулиць. Так, буде реконструйовано тротуар на вулиці Винниченка. Цьогоріч ремонтуватимуть й проспект Волі, завершать ремонт тротуару тут з правої сторони. Триватиме й ремонт перехрестя вулиць Дубнівська та Карпенка-Карого.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)