1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Вшануваня пам'ять добровольців, що загинули внаслідок бойових дій на Сході

Вшануваня пам'ять добровольців, що загинули внаслідок бойових дій на Сході

12 березня 2021 року з нагоди відзначення Дня українського добровольця, на Театральному майдані нашого міста відбулась панахида за загиблими внаслідок бойових дій на Сході України. У заході взяли участь заступник міського голови Ірина Чебелюк, секретар міської ради Юрій Безпятко, представники обласної влади, а також військовослужбовці, учасники бойових дій.

 

“Люди, які за покликом серця, по добрій волі, виявили бажання захищати кордони, допомагати військовослужбовцям, керуючись моральними переконаннями та не задумуючись про наслідки, заслуговують на повагу, шанування і пам’ять про них.

Молімося за тих, кого вже немає поруч із нами і шануймо тих, хто зараз підставляє плече. Божої вам благодаті та любові у серці”, - звернулась до присутніх Ірина Чебелюк.

Також вона оголосила Подяку міського голови за активну громадянську позицію, високий патріотизм, особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності української держави, а також з нагоди Дня українського добровольця:

- АНТОНЮКУ Віталію Степановичу військовому капелану;

- МЕЛЬНИКУ Миколі Васильовичу бійцю роти особливого призначення Міністерства внутрішніх справ України “Світязь”;

 

- ОЛЕКСЮКУ Анатолію Васильовичу бійцю полку Національної гвардії України “Азов”;

Урочистості продовжились покладанням квітів до пам’ятного фотостенду “Герої Небесної Сотні - Загинули за єдність України”.