1. Головна
  2. Оперативна інформація

Виконком затвердив фінансовий норматив на одного одержувача послуг у закладах дошкільної освіти комунальної форми власності на 2024 рік

Виконком затвердив фінансовий норматив на одного одержувача послуг у закладах дошкільної освіти комунальної форми власності на 2024 рік

Станом на 01.01.2024 заклади дошкільної освіти Луцької міської територіальної громади відвідують діти із інших прилеглих до нашої територіальної громади населених пунктів.

 
 
 

У зв’язку із децентралізацією влади органів місцевого самоврядування, для налагодження партнерських взаємовідносин виникла необхідність звернутися до об’єднаних територіальних громад та інших органів місцевого самоврядування, діти жителів яких відвідують заклади дошкільної освіти Луцької міської територіальної громади, з питанням щодо відшкодування коштів за утримання таких дітей у ЗДО для забезпечення належної діяльності закладів дошкільної освіти комунальної форми власності.

Фінансування та утримання закладів дошкільної освіти Луцької міської територіальної громади здійснюється за рахунок коштів міського бюджету. У результаті укладення договорів Луцькою міською радою з об’єднаними територіальними громадами та іншими органами місцевого самоврядування про міжбюджетні трансферти для відшкодування коштів зменшиться навантаження на міський бюджет.

Тому необхідно врегулювати порядок оплати за утримання дітей закладів дошкільної освіти Луцької міської територіальної громади.

Для цього затверджений членами виконкому фінансовий норматив на одного одержувача послуг у закладах дошкільної освіти комунальної форми власності на 2024 рік (додається).

_Додаток

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)