1. Головна
  2. Оперативна інформація

Виносити зрізане гілля на контейнерні майданчики – заборонено!

Виносити зрізане гілля на контейнерні майданчики – заборонено!

Департамент муніципальної варти звертається до усіх мешканців міста, власників (користувачів, балансоутримувачів) зелених насаджень, голів ОСББ, управителів будинків, керівників установ, підприємств, організацій та інших суб’єктів господарювання й повідомляє, що накопичене гілля після видалення й обрізки дерев та кущів не є побутовими відходами. Таке сміття має вивозитися працівниками спеціалізованих підприємств.

 

Комунальне підприємство «Луцькспецкомунтранс» вивозить лише побутове сміття, а вивіз гілля, яке часто складують біля контейнерів для твердих побутових відходів, не здійснює.

 

Для належної утилізації таких відходів необхідно за допомогою мережі Інтернет, де є безліч варіантів, чи в інший зручний спосіб, знайти відповідну організацію й оплатити вивезення гілля, деревини чи їх подрібнення. У випадку, якщо є можливість вивезти його самотужки, то варто знати, що на сміттєвий полігон в селищі Брище вивозиться лише вже подрібнена деревина. Вартість таких послуг буде залежати від кількості гілля.

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до п.п. 2.5.5.1.2 Правил благоустрою міста Луцька складування гілля на прилеглих територіях, на майданчиках для контейнерів для збору твердих побутових відходів, обабіч доріг та на територіях загального користування суворо заборонено та передбачає адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу від 340 до 1700 грн.

 

Дякуємо за розуміння та свідоме ставлення!

 

Департамент муніципальної варти