1. Головна
  2. Оперативна інформація

Випускники першої у Луцьку Школи екскурсовода отримають дипломи

З квітня по липень 2018 року за ініціативи управління туризму та промоції міста Луцької міської ради спільно з державним підприємством «Навчально-консультаційний центр по туризму» та за підтримки Всеукраїнської асоціації гідів у Луцьку реалізовувався проект фахової підготовки екскурсоводів Луцька - «Школа екскурсовода».

Головною метою проекту є сприяння розвитку галузі туризму в Луцьку шляхом навчання кваліфікованих кадрів для супроводу туристів.

Кожен учасник школи оволодів навиками підготовки та проведення пішохідної оглядової екскурсії містом, розробив власну авторську екскурсію, а також отримав знання з історії Луцька, дізнався про особливості його архітектури і культури, мав можливість поспілкуватися з відомими краєзнавцями, музейниками, істориками.

Програма курсу розроблена із дотриманням усіх стандартів навчання EN 15565. У Школі викладали фахівці СНУ імені Лесі Українки, ЛНТУ, краєзнавці, представники туристичних компаній; частину занять для слухачів Школи проводив викладач-методист курсу методики проведення екскурсій - тренер WFTGA (Всесвітньої федерації асоціацій туристичних гідів).

Учні мали можливість відвідати основні туристичні локації міста, адже партнерами Школи стали Адміністрація державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку та Волинський краєзнавчий музей.

Надійним партнером Школи стала ГО «Молодіжна платформа», яка надала затишне приміщення та обладнання для проведення занять.

Випускниками першої в Луцьку Школи екскурсовода стали 17 лучан. Вони вже зараз на практиці використовують свої знання, надаючи послуги КП «Центр туристичної інформації та послуг», туристичним агенствам міста, здійснюючи екскурсійний супровід.

Також буде презентовано новий промоційний відеоролик Луцька, знятий маркетинговою агенцією “MOLOKO” на замовлення управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

Початок заходу о 15.00 8 вересня в КП “Центр туристичної інформації та послуг”

 

 

Управління туризму та промоції міста, 777924