1. Головна
  2. Оперативна інформація

Вироби з епоксидної смоли - цікаве та незвичне захоплення для зайнятості

Вироби з епоксидної смоли - цікаве та незвичне захоплення для зайнятості

Про виготовлення виробів із епоксидної смоли, яке було хобі та стало прибутковою справою, сьогодні розповідала Оксана Макарова в Луцькому міському центрі зайнятості. Переїхавши для проживання на Волинь із Маріуполя, майстриня змогла продовжити виготовляти свої вироби, які захоплюють красою та унікальністю. В минулому Оксана – банківський працівник, але завжди любила творчість. Навчилась робити вироби з епоксидної смоли, мала власну майстерню, проводила майстер-класи. Війна змінила її життя та вплинула на роботу майстрині. Прийшлося пристосуватись до нового місця проживання, навчитись виготовляти вироби у звичайному приміщенні, шукати кошти через державні програми та грандові проекти.

 

Попит на вироби у майстрині постійний. Адже вироби з епоксидної смоли красиві, практичні, міцні, термостійкі. З неї можна виготовити безліч виробів, починаючи від меблів, посуду, підставок, іграшок та декоративних сувенірів. Оксана розповіла про особливості роботи з матеріалом, як створюється картина, декор, використання барвників, додаткових матеріалів. Морська тематика улюблена для майстрині, тому всі вироби прикрашені картинами з моря.

 

Майстриня розповіла про продажі та рекламування своєї продукції, поділилась планами на майбутнє. Переконана, що вироби хенд-мейд завжди в моді та високо цінуються. Побажала присутнім мати ціль в житті та не боятись її здійснювати.

Захід проведено в рамках реалізації проєкту "Територія майстерності".

 

Луцький міський центр зайнятості